Miejsce Na Zabawę

W ramach projektu Miejsce Na Zabawę Kino Miejsce i Cafe Miejsce zmieniają się w przestrzeń do rodzinnego spędzania czasu.

 

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane do skorzystania z nowej oferty Kina Miejsce - „Miejsce Na Zabawę” czyli filmy i bajki połączone z warsztatami m.in. z plastyki, muzyki, teatru, ekologii i literatury oraz edukacyjne warsztaty ogólnorozwojowe.

W Miejscu Na Zabawę czekają na Was następujące aktywności:
- Warsztaty plastyczne
- Warsztaty muzyczne
- Warsztaty ogólnorozwojowe
- Warsztaty sensoryczne (nastawione na odbieranie świata zmysłami)
- Warsztaty teatralne
- Warsztaty kukiełkowe
- Warsztaty związane z kulturą regionu
- Warsztaty ekologiczne
- Wspólne czytanie książek
- Teatr dla najnajów
- Oglądanie filmów, bajek i spektakli połączone z warsztatami

- wydarzenia specjalne tj. urodziny czy seanse na zamówienie.

Pragniemy by Kino Miejsce stało się prawdziwym Miejscem na Zabawę, by była to przestrzeń przyjazna dla dzieci, by opiekunowie wraz ze swoimi pociechami czuli się tu swobodnie. Dlatego przestrzeń kina została dostosowana dla najmłodszych, nawet na zewnątrz powstał specjalny monitorowany „kojec”  na wózki. Ponadto kawiarnia Cafe Miejsce w ramach swojej oferty przygotowała przekąski dla maluchów i pyszną kawę dla ich opiekunów.

Zapraszamy do polubienia naszej strony -> www.facebook.com/Miejscenazabawe tu również znajdziecie wszystkie aktualne informacje i zaproszenia na wydarzenia organizowane w Miejscu Na Zabawę.

Projekt zakłada też wjazdowe warsztaty dla grup zorganizowanych. Prosimy o umawianie się na konkretne terminy (mail: mnzzako@gmail.com, tel.: 531 623 980).

Organizatorem inicjatywy Miejsce na Zabawę jest Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem. Projekt jest współfinansowany ze środków przekazanych przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do pobrania